Personeli akademik

Lista e personelit akademik të Universitetit të Elbasanit "Aleksandër Xhuvani"

Përdorni fushën e kerkimit ose filtroni sipas njësisë


Përdorni filtrat më poshtë për të lehtësuar kërkimin tuaj...


  • A-Z
  • A
  • B
  • C
  • D
  • E
  • F
  • G
  • H
  • I
  • J
  • K
  • L
  • M
  • N
  • O
  • P
  • Q
  • R
  • S
  • T
  • U
  • V
  • W
  • X
  • Y
  • Z
  • Ema Kristo
  • Prof.as.dr
  • Fakulteti i shkencave humane
  • Departamenti i Gjuhës Angleze dhe Gjermane
  • ema.kristo@uniel.edu.al
  • Elona Ndoci/Mustafa
  • Dr.
  • Fakulteti i shkencave humane
  • Departamenti i Gjuhës Frënge dhe Italiane
  • elona.ndoci@uniel.edu.al
  • Elvira Lumi
  • Prof.as.dr
  • Fakulteti i shkencave humane
  • Departamenti i Letërsisë dhe Gazetarisë
  • elvira.lumi@uniel.edu.al
  • Ilir Yzeiraj
  • Prof.dr
  • Fakulteti i shkencave humane
  • Qendra e Studimeve Albanologjike dhe Ballkanologjike
  • ilir.yzeiraj@uniel.edu.al
  • Joana Kosho
  • Dr.
  • Fakulteti i shkencave humane
  • Qendra e Studimeve Albanologjike dhe Ballkanologjike
  • joana.kasho@uniel.edu.al
  • Luçiano Boçi
  • Prof.as.dr
  • Fakulteti i shkencave humane
  • Departamenti i Letërsisë dhe Gazetarisë
  • luciano.boci@uniel.edu.al
  • Liman Varoshi
  • Prof.dr
  • Fakulteti i shkencave humane
  • Qendra e Studimeve Albanologjike dhe Ballkanologjike
  • liman.varoshi@uniel.edu.al
  • Majlinda Perriu/Peza
  • Prof.dr
  • Fakulteti i shkencave humane
  • Qendra e Studimeve Albanologjike dhe Ballkanologjike
  • majlinda.peza@uniel.edu.al
  • Roland Gjini
  • Prof.dr
  • Fakulteti i shkencave humane
  • Qendra e Studimeve Albanologjike dhe Ballkanologjike
  • roland.gjini@uniel.edu.al
  • Resul Telhaj
  • Dr.
  • Fakulteti i shkencave humane
  • Qendra e Studimeve Albanologjike dhe Ballkanologjike
  • resul.telhaj@uniel.edu.al